Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!


- Firmamız'da bulabileceğiniz ambalaj malzemeleri; Karton çanta, Kraft karton çanta, İpli karton çanta, Hava kabarcıklı zarf, koli bandı vb. birçok ürün daha.

45 mm x 40 mm Koli Bandı


45 mm x 40 mm Koli Bandı; Kendi yüzeyinden kolay açılan, Koli ve ambalaj malzemelerinin manuel veya otomatik olarak kapatılmasını sağlayan bant çeşididir.


45 mm x 100 mm Şeffaf Koli Bandı


45 mm x 100 mm Şeffaf Koli Bandı; Kendi yüzeyinden kolay açılan, Koli ve ambalaj malzemelerinin manuel veya otomatik olarak kapatılmasını sağlayan bant çeşidi.


Beyaz İpli Mini Hediyelik Karton Çanta İmalatı


Beyaz ipli mini hediyelik karton çanta; Şık görünümü sahip, Hediyelik eşya ve birçok ürün için kullanım kolaylığı bulanan ipli çanta çeşididir.


Baskılı İpli Desenli Karton Çanta İmalatı


Baskılı İpli Desenli Karton Çanta; Şık görünümü sahip, Hediyelik eşya ve birçok ürün için kullanım kolaylığı bulanan ipli çanta çeşididir.


Körüklü İpli Baskılı Karton Çanta İmalatı


Körüklü İpli Baskılı Karton Çanta; Şık görünümü sahip, Hediyelik eşya ve birçok ürün için kullanım kolaylığı bulanan ipli çanta çeşididir.


Kraft İpli Karton Çanta İmalatı İmalatı


Kraft İpli Karton Çanta çanta; Şık görünümü sahip, Hediyelik eşya ve birçok ürün için kullanım kolaylığı bulanan ipli çanta çeşididir.


Puantiyeli Tutma İpli Karton Çanta İmalatı


Puantiyeli Tutma İpli Karton Çanta; Şık görünümü sahip, Hediyelik eşya ve birçok ürün için kullanım kolaylığı bulanan ipli çanta çeşididir.


37x50 cm Hava Kabarcıklı (Baloncuklu) Zarf Üretimi


37x50cm Hava baloncuklu (Kabarcıklı) zarf; Gönderilerinizi zarar görmeden kırılmadan ulaştırmanız için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.


37x45 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


37x45 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


24x32 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


24x32 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


30x40 cm Hava Kabarcıklı (Baloncuklu) Zarf Üretimi


Hava baloncuklu (Kabarcıklı) zarf; Gönderilerinizi zarar görmeden kırılmadan ulaştırmanız için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.


21x28 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


21x28 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


13x17 cm Hava Kabarcıklı (Baloncuklu) Zarf Üretimi


13x17 cm Hava baloncuklu (Kabarcıklı) zarf; Gönderilerinizi zarar görmeden kırılmadan ulaştırmanız için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.


24x32 cm Hava Kabarcıklı (Baloncuklu) Zarf Üretimi


24x32 cm Hava baloncuklu (Kabarcıklı) zarf; Gönderilerinizi zarar görmeden kırılmadan ulaştırmanız için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.


17x25 cm Hava Kabarcıklı (Baloncuklu) Zarf Üretimi


17x25 cm Hava baloncuklu (Kabarcıklı) zarf; Gönderilerinizi zarar görmeden kırılmadan ulaştırmanız için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.


16,2x22,9 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


16,2x22,9 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


22,5x30 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


22,5x30 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


26x35 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


26x35 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


16x23 cm Hava Kabarcıklı (Baloncuklu) Zarf Üretimi


16x23 cm Hava baloncuklu (Kabarcıklı) zarf; Gönderilerinizi zarar görmeden kırılmadan ulaştırmanız için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.


26x35 cm Hava Kabarcıklı (Baloncuklu) Zarf Üretimi


26x35 cm Hava baloncuklu (Kabarcıklı) zarf; Gönderilerinizi zarar görmeden kırılmadan ulaştırmanız için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.


13x17 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


13x17 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


30x40 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


30x40 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


17x25 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


17x25 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


37x45 cm Hava Kabarcıklı (Baloncuklu) Zarf Üretimi


37x45 cm Hava baloncuklu (Kabarcıklı) zarf; Gönderilerinizi zarar görmeden kırılmadan ulaştırmanız için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.


12x25 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


12x25 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


33x45 cm Kraft Formula (Torba) Zarf Üretimi


33x45 cm formula Kraft torba zarf; Üst kaliteli malzemeden imal edilerek en ideal kullanımı sağlamak için üretilmiş torba Kraft zarf çeşididir.


32x42 cm Hava Kabarcıklı (Baloncuklu) Zarf Üretimi


32x42 cm Hava baloncuklu (Kabarcıklı) zarf; Gönderilerinizi zarar görmeden kırılmadan ulaştırmanız için kullanabileceğiniz ideal bir üründür.Her Boy Kutu Güvencesiyle; Dünyada Koli ve Kutu kullanımının yaygın olduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız Koli ve Kutuları Dünyanın neresinde olursanız olun güvenli bir şekilde, kutu, koli, ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, gıda kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli ürünleri, Ayakkabı kutuları, Yedekparça kutuları, özel ofset baskılı kutular, Elektronik cihaz kutularını en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmanın grurunu yaşıyoruz. Her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler olan Koli ve Kutuları; Ev, ofis, ürün taşımada, hediyelik eşya kullanımında kısacası hayatın her alanın Koli ve kutulara ihtiyaç duyduğunuzda hemen bize ulaşın probleminiz hemen çözelim. Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatlarla Koli, Kutu, Ambalaj malzemelerini sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, koli, ambalaj ürünlerini stoklarımızdan aynı gün içinde kargolayıp en kısa sürede adresinize ulaşmaısnı sağlıyoruz. Taşıma esnasında kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Önceleri evimizi taşırken bakkal market dolaşarak rica ile bulmaya çalıştığımız kutu ve kolilere ulaşmak artık HerBoyKutu.Com ile çok kolay! Koli, kutu, balonlu naylon, streç, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle firmamız sizin 7/24 üretime devam etmektedir. Üstelik Her Boy Kutu firması olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı gün geçtikçe büyütmenin grurunu yaşıyoruz. Web sayfalarımız üzerinden istediğiniz adrese gönderilmek üzere istediğiniz ebat ve ölçüler Koli ve Kutu siparişi verebilirsiniz. Web sitemizde bulunan Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri vb. birçok ürünlerden birini veya birkaçını seçtikten sonra, Bize +90 (216) 661 62 62 numaramızdan ulaşarak hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizde Gıda kutuları, ofset baskılı kutular, sanayi kutuları, triplex palet kutuları, Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri ve birçok ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparak, alışveriş sonrasında siparişlerinizin en hızlı şekilde aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinizde olmasını istiyorsanız rahatlıkla Her Boy Kutu'yu tercih edebilirsiniz.


ETİKET; ambalaj grubu malzemeleri, karton çanta, kraft çanta, ipli karton çanta, hava kabarcıklı zarf, koli bantları, koli bandı, ,