Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

HER BOY KUTU AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİMİZ!

1987 yılında kurulan HER BOY KUTU Şirketimiz; Ana üretiminin temellerini karton kutu imalatı ile başlamıştır. Birikmiş yılların sektör deneyimi ile özel ambalaj karton koli, kutu tasarım çözümleri sunmaktadır.
Bünyesinde bulunan Grafik tasarım birimi ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda grafik tasarım yapmaktayız. Şirketinize özgü kurumsal kimlik, logo çalışmaları, markalarınıza yönelik reklam çalışmalarına maliyetleri düşük ve etkili sonuçlar doğuracak çözümler üretmeye çalışmaktayız. Matbaa ürünlerimizi kendi matbaamızda imal etmekteyiz. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile ürün ve hizmetlerimizi güleryüzle sunmaktayız.


Geniş ürün yelpazemiz ve birçok sektöre ait ambalaj imalatımız ile gururla hizmet verdiğimiz sektörleri şöyle;
• Kozmetik Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları
• Mücevherat Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları
• Tekstil Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları
• Hazır Giyim Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları
• Gıda Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları
• Zücaciye Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları
• E-Ticaret Ürünleri Paketleme ve kargo Koli ve Kutuları
• Perakende Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları
• Endüstri Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları
• Hediyelik Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları
• Hava Kabarcık Zarf ürünleri Ürünleri Paketleme Koli ve Kutuları

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK!

HERBOYKUTU AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.'nın Dikkat Ettiğimiz Bazı Hususlar Aşağıdaki Gibidir Üretimde her aşama, bir sonraki aşamanın başarısına ya da başarısızlığına zemin oluşturur. Başarı zinciri, bu nedenle daima en zayıf halkası nispetinde sağlamdır. Mükemmellik yalnızca teknolojiyle değil, insan akıl ve dikkatiyle üretilir. İyi bir baskının tüm süreçlerde kalite ve dikkat gerektirdiğinin bilinciyle, baskılı işinizle ilgili bütün süreçler matbaamız bünyesinde yapılır ve denetlenir. Matbaamızın bünyesinde yer alan mücellithane birimi, baskı işleminin sonlandırılma aşamasındaki süreçleri üstlenir. Kesim, katlama, tel ve iplik dikiş, ciltleme, şrinkleme ve poşetleme, ambalaj işlemleri bu birimde gerçekleştirilir. Her şey, öncesiyle ve sonrasıyla bir bütünün parçasıdır. Bu nedenle mükemmellik, öncenin ve sonranın performans bütünlüğüdür. Ayrıntı, toplam kalitenin en önemli öğesidir. HERBOYKUTU AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.; baskı öncesi ve baskı sürecine ilişkin tüm hizmetleri kendi bünyesinde sağlayan, buna ilişkin tüm altyapıyı barındıran bir kollektif baskı üretim merkezidir. Üretim performansının toplam kalite ile mümkün olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Üretim anlayışımızın ve baskılı işlerimizin, kurumsal imajınızın bir parçası olduğunu biliyoruz... Bu nedenle, bastığımız malzemenin her adetinde, baskı kalitemizi ve mükemmelliğin standartlarını yeniden üretmeye özen gösteriyoruz.

HİZMET DETAYLARIMIZ!


Özel Tip Kutular (Özel Karton Kutu) Üretim Hizmeti

Her Boy Kutu Özel Üretim Firması Olarak; Ürettiğimiz Özel Tip Kutu Çeşitleri E-Ticaret Kutuları, Baskısız Kraft Kutu, Fantezi Kutu, Mukavva Sıvamalı Kutu, Hediye Kutusu, Promosyon Kutusu vb. kutular. Hayatımızın her anında neredeyse kullanıyoruz Kutuları Genel olarak nesneleri taşımak , saklamak için kullanılan ambalaj ürünleridir. Matbaacılık sektöründe Karton, Kraft Karton,Sert Mukavva, Oluklu mukavva gibi malzemelerden kutu imalatı yapılmaktadır. Kutu siparişi verileceği zaman öncelikle kullanım amacının iyi belirlenmesi gerekmektedir. Sadece mağaza kutusu olarak ürünü ambalajlayıp müşteriye teslim edecekseniz ince karton kutu , ürünü ambalajlayıp kargo kutusu olarak gönderim sağlayacaksanız oluklu mukavva kutu , belki kraft kutu , ürün hediye olarak verilecekse içinde pahaca çok daha kıymetli eşyalar taşınıyorsa ; lüks hediye kutusu veya lansman kutusu modellerinden kutu imalatı yapılmalı ve sert mukavva taslama kutu tercih edilmelidir. Aksi halde bir kutu için ihtiyacınızdan fazlasına yada azına veya amacınıza hitap etmeyecek bir kutuya ödeme yapabilirsiniz. Kutu fiyatları seçilecek işte bu malzemelere ve sipariş verilecek kutu miktarına göre belirlenir. Örneğin beyaz karton verine kraft karton bir kutu yaptırırsanız daha uygun bir maliyete ulaşmış olacaksınız. Kraft kutu üreticileri çoğu zamanın kraft kağıdının basım sürecindeki olumsuz yanlarından şikayetçi olsalar bile , geri dönüşümlü oluşu ve maliyet avantajı nedeniyle tercih sebebidir. Bugün özellikle fsc belgeli ürünler karton kutu imalatı sürecinde tekstil firmaları tarafından tercih edilmektedir. İhtiyacınız olan en ekonomik fiyat seçenekli ve Özel tip kutu üretimi için bize ulaşın yardımcı olalım.

Ofset Baskılı Karton Kutu Üretim Hizmeti

Ofset Baskılı Karton Kutu; Ofset baskılı karton kutu çeşitleri özellikle ofset baskı teknolojisindeki kaliteli baskı imkanı ile kullanım imkanı bulmaktadır. Ofset Baskılı Karton Kutu çeşitleri hayatın her alalında karşımıza çıkan ürünler olarak ta adlandırılabilir. Ofset baskılı karton kutu çeşitleri; Ofset Baskılı Karton Kutu Kullanım alanları ve üretimi Standart Kutular, Display Kutular, Fast Food Kutuları, Pencereli Kutular, Gıda Kutuları gibi kutu üretimi yapmaktayız.

Flekso Baskılı Karton Kutu Üretim Hizmeti

Flekso Baskılı Karton Kutu; Flekso Baskılı Karton Kutu üretimi yapan Her Boy Kutu, özellikle uygun fiyat yaklaşımı sayesinde bu sektörde de kendine iyi bir yer edinmiştir. Sizlere Flekso Baskılı Karton Kutu sektöründe İhtiyaç duyduğunuz Flekso Baskılı Karton Kutu çeşitleri için bize ulaşmanız yeterlidir. Bütçenize uygun çözümler ve zamanında üretim yapabilen modern kağıt ambalaj üretim fabrikamızla ile size uygun çözümlerle yanınızdayız. Flekso Baskılı Karton Kutu çeşitleri özellikle gıda kutusu, lahmacun kutusu, ayakkabı kutusu ve geri dönüşüm kutusu gibi sektörel olarak adlandırılarak kullanılmaktadır. Özel ölçüm ebatlarda dilediğiniz miktarda Flekso Baskılı Karton Kutu üretim için sizleri bekliyoruz.

Hazır Kilitli Kutular Özel Kesimli Kutu Üretim Hizmeti

Kilitli kesimli kutular (Hazır Kilitli Kutu); E ve B dalga oluklu levhalardan üretilmektedir. Kilitli kesimli kutular gönderileriniz ve eşyalarınızın kargoda yıpranmaması, ürünlerin ambalajlanması ve desi tasarrufu sağlanması için sizlere yardımcı olur. Kilitli kesimli kutular Kurulumu kolay ve zahmetsizdir Kutu modelleridir. E-ticaret veya hediyelik ürünlerinizi rahatlıkla paketleme yapıp alıcıya ulaştırabilirsiniz. Kilitli kesimli kutuların içerisine koyacağınız naylonlar sayesinde vazo, biblo, cam gibi kırılacak eşyaları da taşıyabilirsiniz. Hayatınızın her noktasında işini kolaylaştıracak Kutu Modelleridir.

Çift Oluklu Koli Üretim Hizmeti

Çift Oluklu Koli ; BE dalga yani B ve E dalganın birleşimi olan koli mikrodopel koli olarak isimlendirilir. Mikro dopel koli kalınlığı 3,2 ila 4,5 mm aralığındadır. Çift oluklu koli katagorisinde 5 ünite kağıt katmanı bulunur. Mikrodopel koli olukları sıkı olan E ve B dalganın birleşmesiyle gerektiğince mukavim bir hal alır. Mikrodopel koli Kullanılır; Kırılgan, hassas, çok katlı bir yapıya sahip olmayan mamüller amacıyla mikrodopel koli kullanılır. BC dalga ise B ve C dalganın birleşmesiyle ortaya gelir ve dopel Koli olarak adlandırılır. Dopel koli kalınlığı 5,5 ila 6,5 mm arasındadır. Dopel koli amacıyla ürüne bir yastık vazifesi görür, darbelere karşı koruma sağlar. Dopel koli ambalaj piyasasının en çok tükettiği mamüllerin başında gelmektedir. Dopel kolinin maliyeti başka ambalajlara oranla daha ucuzdur ve ürün yapısına ideal bir taşıma biçimi verdiğinden başlıca tercih sebebidir. Dopel kolide 5 ünite kağıt katmanı bulunmaktadır. Çift oluklu Koli; siparişlerinizde daima yanınızdayız ister 1 ister bin Koli üretim avantajını sunuyoruz.

Tek Oluklu Koli Üretim Hizmeti

Tek Oluklu Koli Nedir? İki tabaka kağıt arasına ondüle yapıştırılmasıyla oluşturulmuş levhadan üretilen kolilerdir. Yukarıda bahsettiğimiz dalga şekillerinden üretilir. Hafif yüklemelerde kullanım için idealdir. Giyim, meyve ve sebze kolilemeleri için kullanılır. Çift oluklu kolilere göre daha ekonomiktir. E-ticaret paketlemelerinde bu ekonomikliği ile öne çıkar. Tek Oluklu Koli Özellikle daha küçük ve hafif boyutlarda ürün taşıyacak ya da kutulayacaksanız sizler için tek oluklu koliler yeterli olacaktır. Koli ebatları küçük olduğu ve kalınlığı çift oluklu kolilerden daha ince olduğu için depolama alanında çok fazla yer kaplamayacak ve sizlerde ihtiyaç duyduğunuz anda hemen alarak kolayca katlayıp kullanımı yapmaya başlıyor olacaksınız. Tek Oluklu Koli Dalga Tipleri E - Mikro dalga olarak isimlendirilir. Dalga yüksekliği en küçük olan fakat olukların birbirine mesafesi en yakın olan koli tipidir. B - İnce dalga olarak isimlendirilir. Dalga yüksekliği mikro dalga koliden uzun fakat olukların mesafesi birbirine daha uzak olan koli tipidir.

Baskısız Koli Modelleri Üretim Hizmeti

Baskısız Koli; Ofset baskı olmayan herhangi bir logo, yazı, şekil vs. bulunmayan Tek ve Çift Oluklu dalga kağıtların birleşiminden meydana gelen Koli tipleridir. Sade ve düz renk tercih eden müşterilerimiz için uygun kolilerdir.

Tripleks (Triplex) Koli Çeşitleri Üretim Hizmeti

Tripleks (Triplex) Koli Nedir; Triplex koli, kalın koli, gramajlı koli, palet kolisi gibi isimlendirilse de gerçek adı 3 kat olukludan meydana geldiği için triplex adını alır. Triplex koliler A dalga, B dalga, C dalganın birleşmesinden meydana gelmektedir. Triplex kolilerin üretiminde kullanılan yüksek gramaj sayesinde ağır yüklerin taşınması da triplex koli ile kolaylaşmaktadır. Tripleks (Triplex) Koli Üç kat oluklu mukavvanın bir arada kullanılarak meydana getirilen kolilere verilen genel bir isim olan, dört adet düz kartonun içerisine üç levha oluğun yerleştirilmesi sureti ile imal edilen Triplex Koli Çeşitleri, sağlam yapısı ve yüksek mukavemet gücü ile genellikle sanayi sektöründe kullanılan bir ambalaj çeşididir. Triplex Oluklu Mukavva Koli olarak da adlandırılan, özellikle ürünleri ihraç edecek firmalar tarafından tercih edilen bu ambalaj seçeneği, bilinen kolilere oranla daha ağır yüklerin indirilip kaldırılmasına ve güvenli bir şekilde nakledilmesine ortam sağlayan, yarım tona kadar olan ağırlıktaki ürünlere transfer yeteneği kazandıran İhracat Kolileri, modern teknolojilerle donatılmış imalathanelerimizde Her Boy Kutu garantisi ile emrinize sunulmaktadır. Tripleks (Triplex) Koli Üretimi;Siz değerli müşterilerimiz Arzu edilmesi durumunda üzerine isim yada logo baskı yeteneği de bulunan, ekonomiye geri kazandırılabilir özelliği ve çevre dostu yapısı ile çoklu avantaj sağlayan Tripleks (Triplex) Koli Çeşitleri; ürünlerin çevresel faktörlerden etkilenmeden pratik bir şekilde taşınmasının, muntazam bir şekilde depolanmasının kapılarını ardına kadar açar. Triplex (Triplex) Koli İmalatçısı; kimliği ile her türlü sektörün değişik ebat ve boyuttaki ambalaj gereksinimini karşılayacak alt yapı ve potansiyele sahip olan firmamız, Tripex (Triplex) Koli Fiyatları ile de büyük ekonomik ve kolaylık sağlar. Tripleks (Triplex) Koli; İhtiyacınızın ölçüsü ve miktraı ne olursa olsun bizi arayın çözüm bulalım.