Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!


- Firmamız her ebat ve ölçüde Tripleks koli üretimi yapmaktadır. Ekonomik, kaliteli, dayanıklı Triplex koli, uygun fiyat, hızlı teslimat avantajı.

40x40x40 cm Ölçü Tripleks (Triplex) Kraft Koli Üretimi


40x40x40 cm Ölçü Tripleks (Triplex) koli Çeşidi; 2 adet kraft, 5 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmektedir.


60x40x40 cm Ölçü Tripleks (Triplex) Kraft Koli Üretimi


60x40x40 cm Ölçü Tripleks (Triplex) koli Çeşidi; 2 adet kraft, 5 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmektedir.


50x35x35 cm Ölçü 3 Oluklu Tripleks (Triplex) Kraft Koli Üretimi


50x35x35 cm Ölçü 3 Oluklu Tripleks (Triplex) koli Çeşidi; 2 adet kraft, 5 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmektedir.


120x80x85 cm Ölçü Tripleks (Triplex) Palet Kolisi Üretimi


120x80x85 cm Ölçü 3 Oluklu Tripleks (Triplex) koli Çeşidi; 2 adet kraft, 5 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmektedir.


120x80x60 cm Ölçü Tripleks (Triplex) Kraft Palet Kolisi Üretimi


120x80x60 cm Ölçü Kraft Tripleks (Triplex) koli Çeşidi; 2 adet kraft, 5 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmektedir.Her Boy Kutu Güvencesiyle; Dünyada Koli ve Kutu kullanımının yaygın olduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız Koli ve Kutuları Dünyanın neresinde olursanız olun güvenli bir şekilde, kutu, koli, ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, gıda kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli ürünleri, Ayakkabı kutuları, Yedekparça kutuları, özel ofset baskılı kutular, Elektronik cihaz kutularını en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmanın grurunu yaşıyoruz. Her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler olan Koli ve Kutuları; Ev, ofis, ürün taşımada, hediyelik eşya kullanımında kısacası hayatın her alanın Koli ve kutulara ihtiyaç duyduğunuzda hemen bize ulaşın probleminiz hemen çözelim. Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatlarla Koli, Kutu, Ambalaj malzemelerini sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, koli, ambalaj ürünlerini stoklarımızdan aynı gün içinde kargolayıp en kısa sürede adresinize ulaşmaısnı sağlıyoruz. Taşıma esnasında kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Önceleri evimizi taşırken bakkal market dolaşarak rica ile bulmaya çalıştığımız kutu ve kolilere ulaşmak artık HerBoyKutu.Com ile çok kolay! Koli, kutu, balonlu naylon, streç, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle firmamız sizin 7/24 üretime devam etmektedir. Üstelik Her Boy Kutu firması olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı gün geçtikçe büyütmenin grurunu yaşıyoruz. Web sayfalarımız üzerinden istediğiniz adrese gönderilmek üzere istediğiniz ebat ve ölçüler Koli ve Kutu siparişi verebilirsiniz. Web sitemizde bulunan Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri vb. birçok ürünlerden birini veya birkaçını seçtikten sonra, Bize +90 (216) 661 62 62 numaramızdan ulaşarak hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizde Gıda kutuları, ofset baskılı kutular, sanayi kutuları, triplex palet kutuları, Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri ve birçok ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparak, alışveriş sonrasında siparişlerinizin en hızlı şekilde aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinizde olmasını istiyorsanız rahatlıkla Her Boy Kutu'yu tercih edebilirsiniz.


ETİKET; tripleks koli, triplex koli, tripleks koli üretimi, tripleks koli ölçüleri, 3 dalga tripleks koli, triplex koli, triplex box, triplex kolici, triplex koli imalatı,