Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Image

50x30x30 cm Ölçü Baskısız Taşıma Kolisi Çeşidi

Teklif ve Sipariş Kodu: BKC002

90x50x60 cm Ölçü Baskısız Koli Çeşidi; Ev taşıma kolisi, taşıma, saklama kolisi olarak baskısız kullanmak isteyenler için üretilen çift veya tek oluklu koli.


Türkiye'nin önde gelen en iyi ve en ekonomik fiyat seçenekleri ile Kutu, Koli ve ambalaj Malzemeleri üreticisi HER BOY KUTU firması ile çalışın paranız cebinizde kalsın.

50x30x30 cm Ölçü Baskısız Taşıma Kolisi Çeşidi

50x30x30 cm Ölçü Baskısız Koli Çeşidi; Bu koli çeşidi ev taşıma kolisi, taşıma, saklama kolisi olarak baskısız kullanmak isteyen müşterilerimiz için çift veya tek oluklu koli olarak üretilmektedir. 

50x30x30 cm Ölçü Baskısız Taşıma Kolisi Çeşidi Sınıfı Ve Teknik Özellikleri

Baskısız Koli Sınıfı: Baskısız Tek veya Çift Oluklu Koli Çeşitleri Sınıfı

Koli Ölçüleri ( Boy x En x Yükseklik ): 50x30x30 cm.

50x30x30 cm Ölçü Baskısız Taşıma Kolisi Çeşidi Desi Oranı : -- ds.
50x30x30 cm
Ölçü Baskısız Taşıma Kolisi Çeşidi İnch Ebatları: -- İnch 

50x30x30 cm Ölçü Baskısız Taşıma Koli Çeşidinin Kullanım Amacı; Genelde eşyaları paketlemek, eşya taşımak, saklama kolisi olarak kullanılır.  

Baskısız Koli Fiyatları

Korunaklı ve şık görünümü ile Baskısız Koli sahip olmanız için Baskısız Koli sektöründe en iyi fiyatları size sunuyoruz. Baskısız Koli toptan üretimi için bize adet bildirin size en iyi fiyat teklifi ile dönüş sağlayalım. 

Baskısız Koli Modellerin Genel Tanımı Hakkında

Baskısız Koli; Ofset baskı olmayan herhangi bir logo, yazı, şekil vs. bulunmayan Tek ve Çift Oluklu dalga kağıtların birleşiminden meydana gelen Koli tipleridir. Sade ve düz renk tercih eden müşterilerimiz için uygun kolilerdir. 

Çift Oluklu Koli Üretim

Çift Oluklu Koli; BE dalga yani B ve E dalganın birleşimi olan koli mikrodopel koli olarak isimlendirilir. Mikro dopel koli kalınlığı 3,2 ila 4,5 mm aralığındadır. Çift oluklu koli katagorisinde 5 ünite kağıt katmanı bulunur. Mikrodopel koli olukları sıkı olan E ve B dalganın birleşmesiyle gerektiğince mukavim bir hal alır. Mikrodopel koli Kullanılır; Kırılgan, hassas, çok katlı bir yapıya sahip olmayan mamüller amacıyla mikrodopel koli kullanılır. BC dalga ise B ve C dalganın birleşmesiyle ortaya gelir ve dopel Koli olarak adlandırılır. Dopel koli kalınlığı 5,5 ila 6,5 mm arasındadır. Dopel koli amacıyla ürüne bir yastık vazifesi görür, darbelere karşı koruma sağlar. Dopel koli ambalaj piyasasının en çok tükettiği mamüllerin başında gelmektedir. Dopel kolinin maliyeti başka ambalajlara oranla daha ucuzdur ve ürün yapısına ideal bir taşıma biçimi verdiğinden başlıca tercih sebebidir. Dopel kolide 5 ünite kağıt katmanı bulunmaktadır. Çift oluklu Koli; siparişlerinizde daima yanınızdayız ister 1 ister bin Koli üretim avantajını sunuyoruz. 

Tek Oluklu Koli Üretim

Tek Oluklu Koli Nedir? İki tabaka kağıt arasına ondüle yapıştırılmasıyla oluşturulmuş levhadan üretilen kolilerdir. Yukarıda bahsettiğimiz dalga şekillerinden üretilir. Hafif yüklemelerde kullanım için idealdir. Giyim, meyve ve sebze kolilemeleri için kullanılır. Çift oluklu kolilere göre daha ekonomiktir. E-ticaret paketlemelerinde bu ekonomikliği ile öne çıkar. Tek Oluklu Koli Özellikle daha küçük ve hafif boyutlarda ürün taşıyacak ya da kutulayacaksanız sizler için tek oluklu koliler yeterli olacaktır. Koli ebatları küçük olduğu ve kalınlığı çift oluklu kolilerden daha ince olduğu için depolama alanında çok fazla yer kaplamayacak ve sizlerde ihtiyaç duyduğunuz anda hemen alarak kolayca katlayıp kullanımı yapmaya başlıyor olacaksınız. Tek Oluklu Koli Dalga Tipleri E - Mikro dalga olarak isimlendirilir. Dalga yüksekliği en küçük olan fakat olukların birbirine mesafesi en yakın olan koli tipidir. B - İnce dalga olarak isimlendirilir. Dalga yüksekliği mikro dalga koliden uzun fakat olukların mesafesi birbirine daha uzak olan koli tipidir.


ETİKET; 50x30x30 cm baskısız koli, baskısız koli çeşitleri, baskısız koli, fiyatları, koli, kolici, herboy koli, koli üretimi, koli imalatı, oluklu koli, Kraft koli, karton koli,

Koli ve Kutuların Genel Kullanım Sektörleri; Çalışma Şekli

Gıda Koli & Kutu, Elektrik Koli & Kutu, Mobilya Koli & Kutu, Otomotiv Koli & Kutu, Plastik Koli & Kutu, Kimya Koli & Kutu, İlaç Koli & Kutu, Beyaz Eşya Koli & Kutu, Taşımacılık Koli & Kutu, Tekstil Koli & Kutu, Ayakkabı Koli & Kutu, Matbaa Koli & Kutu bu sektörlerden herhangi birinde hizmet ediyorsanız ve Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız Mutlaka bize ulaşın. İhtiyacınız olan Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerini bize teklif şeklinde veya arayarak bildirdiğinizde biz hemen sizin için çalışmalara başlıyoruz. İstediğiniz ebat ve Ölçülerde koli ve kutu tasarımını yapıp yine size E-Mail üzerinden dönüş sağlıyoruz. Dilerseniz bizi adresimizde de ziyaret edebilir çalışma ve örnekleri canlı olarak görebilirsiniz. İstediğiniz ebat, ölçü ve adetlerdeki Kutu, Koli talebiniz tasarım ve üretim işlemlerinden sonra Kutu ve Kolilerinizi belirlediğimiz sınırlar içerisinde Kamyonla yada kargo ile gönderimini sağlıyoruz.


ÖNEMLİ NOT: Koli ve Kutu ürünleri için numune isteyen müşterilerimize; Numune ve Kargo ücretinin karşılanması şartıyla gönderiyoruz..


Her Boy Kutu Güvencesiyle; Dünyada Koli ve Kutu kullanımının yaygın olduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız Koli ve Kutuları Dünyanın neresinde olursanız olun güvenli bir şekilde, kutu, koli, ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, gıda kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli ürünleri, Ayakkabı kutuları, Yedekparça kutuları, özel ofset baskılı kutular, Elektronik cihaz kutularını en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmanın grurunu yaşıyoruz. Her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler olan Koli ve Kutuları; Ev, ofis, ürün taşımada, hediyelik eşya kullanımında kısacası hayatın her alanın Koli ve kutulara ihtiyaç duyduğunuzda hemen bize ulaşın probleminiz hemen çözelim. Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatlarla Koli, Kutu, Ambalaj malzemelerini sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, koli, ambalaj ürünlerini stoklarımızdan aynı gün içinde kargolayıp en kısa sürede adresinize ulaşmaısnı sağlıyoruz. Taşıma esnasında kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Önceleri evimizi taşırken bakkal market dolaşarak rica ile bulmaya çalıştığımız kutu ve kolilere ulaşmak artık HerBoyKutu.Com ile çok kolay! Koli, kutu, balonlu naylon, streç, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle firmamız sizin 7/24 üretime devam etmektedir. Üstelik Her Boy Kutu firması olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı gün geçtikçe büyütmenin grurunu yaşıyoruz. Web sayfalarımız üzerinden istediğiniz adrese gönderilmek üzere istediğiniz ebat ve ölçüler Koli ve Kutu siparişi verebilirsiniz. Web sitemizde bulunan Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri vb. birçok ürünlerden birini veya birkaçını seçtikten sonra, Bize +90 (216) 661 62 62 numaramızdan ulaşarak hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizde Gıda kutuları, ofset baskılı kutular, sanayi kutuları, triplex palet kutuları, Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri ve birçok ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparak, alışveriş sonrasında siparişlerinizin en hızlı şekilde aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinizde olmasını istiyorsanız rahatlıkla Her Boy Kutu'yu tercih edebilirsiniz.