Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Image

Kesimli Kutu İmalatı Toptan Özel Kesimli Kutu Üretimi

Teklif ve Sipariş Kodu: FBK005

Kesimli Kutular; Özel kesimli kutular olarak ta adlandırılan kutular! Firmaların ürünlerini müşteriye ulaştırmak için tasarladıkları özel tasarımlı kutulardır.


Türkiye'nin önde gelen en iyi ve en ekonomik fiyat seçenekleri ile Kutu, Koli ve ambalaj Malzemeleri üreticisi HER BOY KUTU firması ile çalışın paranız cebinizde kalsın.

Kesimli Kutu İmalatı Toptan Özel Kesimli Kutu Üretimi  

Kesimli Kutular; Özel kesimli kutular olarak ta adlandırılan kutular! Firmaların ürünlerini müşteriye ulaştırmak için tasarladıkları özel tasarımlı kutulardır. 

Özel Kesimli Kutular Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Kesimli kutuların üretilmesi için kutunun ebatlarına göre özel olarak üretilmiş bıçak veya kalıp gerekir. Bu ürünlerin üretilmesinde C dalga, B dalga ve E dalga mukavvalar kullanılır. Nadir de olsa kolinin mukavemetini arttırmak için EB dalgada kullanılabilir. Özel Kesimli Kutular ürüne ciddi imaj verir ve pazarlanmasını kolaylaştırır. Çünkü sadece ürününüze özel olarak üretilir. 

Özel Kesimli Kutuların Üretim Aşaması ve İzlenecek Yollar

Kesimli kutu ve koliler, üretim aşamasında kalıp gerektiren kutu veya koli türleridir, bunlara genellikle koli denilmez, Kutu denilir. Kesimli kutular genelde tek dalga olarak üretilirler, bunlar sırayla E Dalga, B Dalga ve C Dalga cinsi mukavvalardan üretilirler. Müşterinin isteği doğrultusunda ve sipariş üzerine üretilirler, stoklarımızda kesimli kutu bulundurmamız maalesef mümkün değildir, çünkü herkesin kullanımı çok değişik olarak farklılık göstermektedir, kimi müşteri 5x5x5 cm kutu kullanır, kimisi 45x5x10 gibi ölçüler kullanabilir, bunun bir sınırı veya bir standardı maalesef yoktur, müşteri nasıl kutu isterse bunu üretip teslim edebiliyoruz. 

Kesimli kutular; pizza kutusundan, lahmacun kutusuna, elektronik parça kutusundan, kimyevi madde kutusuna, tıbbi malzemeden tutun, parfüm kutusuna, ya da kitap kutusu, albüm kutusu gibi değişik değişik sektörlere hitap etmektedir, kullanımı insan oğlunun hayal gücü ile sınırlıdır, onun için belirli başlı bir sektörde kullanılmaz hemen hemen her sektörde kullanıma uygun bir kutu şeklidir. 

Kesimli kutular da; numuneyi görmeden fiyat çıkarmak biraz güçtür o yüzden numuneyi birebir görmek gereklidir, yada konulacak urunu görüp ona göre müşterinin hangi tarz kutudan istediği çizimler gösterilerek belirlendikten sonra kutu fiyatı vermek mümkün olabilir, kalıp bedeli ise ancak kutunun çizimi bitince ortaya net bir şekilde çıkacaktır fakat aşağı yukarı bir hesaplama yapıldığında çizime gerek kalmadan da kalıp fiyatı çıkarılabilir. 

Özel Kesimli Kutuların Kullanım Alanları

Hediyelik eşya kutusu, gıda kutusu, çikolata ambalajı, resim çerçevesi, kitap kutusu, notebook kutusu, teknolojik ürün kutusu, kargo ve posta kutusu gibi alanlarda özel kesimli kutular kullanılmaktadır. 

Özel kesimli kutular Neden Kullanılmalı?

Özel ürünlerinizi müşterilere sunmak için özel bir kutu içinde göndermeniz gerekiyor. Daha Önce ürünün maliyetine ve pazar payına odaklanmış yapı, şimdilerde işin satış sonrası veya satış anına yöneldi. Eğer müşterinizi memnun etmek istiyorsanız, onlara özel bir şeyler sunmak istiyorsanız; onlara özel hissettirecek bir kutu içinde ürününüzü sunmalısınız. Ürün ambalajı konusun da birçok firma için müşteriye ilk ulaşma anı olduğu için son derece önemlidir. Özel kesimli kutularınız için Her Boy Kutu Olarak çözüm ortağınız olmaya hazırız. 

Özel kesimli kutulara Her Boy Kutu olarak istenilen baskıyı, şirket logosunu, ve reklamı uygulayabiliyoruz. Böylece firmanıza hem prestij katarsınız hem de reklamını yapmış olursunuz. Firmamız aynı zamanda istenilen ebat ve ölçülerde özel kesimli kutu üretimi yapmaktadır.

Her Boy Kutu; olarak her koli ve kutu müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretilir. Kolilerde istenilen ebat, baskı ve kesim uygulanır. Ürem sonrası en kısa sürede teslimatı gerçekleştirilir. 

Özel Kesimli Kutu Fiyatları

Korunaklı ve şık görünümü ile Özel Kesimli kutulara sahip olmanız için Özel Kesimli kutu sektöründe en iyi fiyatları size sunuyoruz. Özel Kesimli kutuların toptan üretimi için bize adet bildirin size en iyi fiyat teklifi ile dönüş sağlayalım

Flekso Baskılı Karton Kutu

Flekso Baskılı Karton Kutu; Flekso Baskılı Karton Kutu üretimi yapan Her Boy Kutu, özellikle uygun fiyat yaklaşımı sayesinde bu sektörde de kendine iyi bir yer edinmiştir. Sizlere Flekso Baskılı Karton Kutu sektöründe İhtiyaç duyduğunuz Flekso Baskılı Karton Kutu çeşitleri için bize ulaşmanız yeterlidir. Bütçenize uygun çözümler ve zamanında üretim yapabilen modern kağıt ambalaj üretim fabrikamızla ile size uygun çözümlerle yanınızdayız. Flekso Baskılı Karton Kutu çeşitleri özellikle gıda kutusu, lahmacun kutusu, ayakkabı kutusu ve geri dönüşüm kutusu gibi sektörel olarak adlandırılarak kullanılmaktadır. Özel ölçüm ebatlarda dilediğiniz miktarda Flekso Baskılı Karton Kutu üretim için sizleri bekliyoruz.


ETİKET; kesimli kutu, özel kesimli kutu, kesimli kutu imalatı, kesimli kutu fiyatları, kesimli kutu maliyeti, kesimli kutu üretim, baskılı kesimli kutu, kesimli kutu firması,

Koli ve Kutuların Genel Kullanım Sektörleri; Çalışma Şekli

Gıda Koli & Kutu, Elektrik Koli & Kutu, Mobilya Koli & Kutu, Otomotiv Koli & Kutu, Plastik Koli & Kutu, Kimya Koli & Kutu, İlaç Koli & Kutu, Beyaz Eşya Koli & Kutu, Taşımacılık Koli & Kutu, Tekstil Koli & Kutu, Ayakkabı Koli & Kutu, Matbaa Koli & Kutu bu sektörlerden herhangi birinde hizmet ediyorsanız ve Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız Mutlaka bize ulaşın. İhtiyacınız olan Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerini bize teklif şeklinde veya arayarak bildirdiğinizde biz hemen sizin için çalışmalara başlıyoruz. İstediğiniz ebat ve Ölçülerde koli ve kutu tasarımını yapıp yine size E-Mail üzerinden dönüş sağlıyoruz. Dilerseniz bizi adresimizde de ziyaret edebilir çalışma ve örnekleri canlı olarak görebilirsiniz. İstediğiniz ebat, ölçü ve adetlerdeki Kutu, Koli talebiniz tasarım ve üretim işlemlerinden sonra Kutu ve Kolilerinizi belirlediğimiz sınırlar içerisinde Kamyonla yada kargo ile gönderimini sağlıyoruz.


ÖNEMLİ NOT: Koli ve Kutu ürünleri için numune isteyen müşterilerimize; Numune ve Kargo ücretinin karşılanması şartıyla gönderiyoruz..


Her Boy Kutu Güvencesiyle; Dünyada Koli ve Kutu kullanımının yaygın olduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız Koli ve Kutuları Dünyanın neresinde olursanız olun güvenli bir şekilde, kutu, koli, ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, gıda kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli ürünleri, Ayakkabı kutuları, Yedekparça kutuları, özel ofset baskılı kutular, Elektronik cihaz kutularını en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmanın grurunu yaşıyoruz. Her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler olan Koli ve Kutuları; Ev, ofis, ürün taşımada, hediyelik eşya kullanımında kısacası hayatın her alanın Koli ve kutulara ihtiyaç duyduğunuzda hemen bize ulaşın probleminiz hemen çözelim. Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatlarla Koli, Kutu, Ambalaj malzemelerini sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, koli, ambalaj ürünlerini stoklarımızdan aynı gün içinde kargolayıp en kısa sürede adresinize ulaşmaısnı sağlıyoruz. Taşıma esnasında kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Önceleri evimizi taşırken bakkal market dolaşarak rica ile bulmaya çalıştığımız kutu ve kolilere ulaşmak artık HerBoyKutu.Com ile çok kolay! Koli, kutu, balonlu naylon, streç, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle firmamız sizin 7/24 üretime devam etmektedir. Üstelik Her Boy Kutu firması olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı gün geçtikçe büyütmenin grurunu yaşıyoruz. Web sayfalarımız üzerinden istediğiniz adrese gönderilmek üzere istediğiniz ebat ve ölçüler Koli ve Kutu siparişi verebilirsiniz. Web sitemizde bulunan Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri vb. birçok ürünlerden birini veya birkaçını seçtikten sonra, Bize +90 (216) 661 62 62 numaramızdan ulaşarak hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizde Gıda kutuları, ofset baskılı kutular, sanayi kutuları, triplex palet kutuları, Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri ve birçok ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparak, alışveriş sonrasında siparişlerinizin en hızlı şekilde aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinizde olmasını istiyorsanız rahatlıkla Her Boy Kutu'yu tercih edebilirsiniz.