Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Image

13,5x13,5x6,5 cm Ölçü Hazır Kraft Kutu İmalatı Toptan Kutu Üretimi

Teklif ve Sipariş Kodu: HAZ016

13,5x13,5x6,5 cm Ölçü Hazır Kraft Kutu; 2 adet kraft ve 1 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmiştir.


Türkiye'nin önde gelen en iyi ve en ekonomik fiyat seçenekleri ile Kutu, Koli ve ambalaj Malzemeleri üreticisi HER BOY KUTU firması ile çalışın paranız cebinizde kalsın.

13,5x13,5x6,5 cm Ölçü Hazır Kraft Kutu İmalatı Toptan Kutu Üretimi

13,5x13,5x6,5 cm Ölçü Hazır Kraft Kutu; 2 adet kraft ve 1 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmiştir. 

13,5x13,5x6,5 cm Ölçü Hazır Kraft Kutu;  Genelde küçük eşyaları paketlemek için kullanılır. yedek parça kutusu, kargo gönderi kutusu, hediye kutusu, online ticaret kutusu, saklama kutusu gibi birçok farklı alanda paketleme kutusu olarak kullanılabilir özellikte imal edilmektedir. 

13,5x13,5x6,5 cm Ölçü Hazır Kraft Kutu Sınıfı Ve Teknik Özellikleri

Karton Kutu Sınıfı: Hazır Kutu (Kilitli Kutu) & Özel Kesimli Kutu sınıfı

Kutu Ölçüleri ( Boy x En x Yükseklik ): 13,5x13,5x6,5 cm.

13,5x13,5x6,5 cm Ölçü Hazır Kraft Kutu Desi Oranı: 0.39 ds.
13,5x13,5x6,5 cm Ölçü
Hazır Kraft Kutu İnch Ebatları: --  İnch 

Kilitli Kutular (Özel Kesimli Kilitli Kutular) Teknik  Kullanım Alanları

Kilitli kesimli kutular E ve B dalga oluklu levhalardan üretilmektedir.

Kilitli kesimli kutular gönderileriniz ve eşyalarınızın kargoda yıpranmaması, ürünlerin ambalajlanması ve desi tasarrufu sağlanması için sizlere yardımcı olur.

Kurulumu kolay ve zahmetsizdir.

E-ticaret veya hediyelik ürünlerinizi rahatlıkla paketleme yapıp alıcıya ulaştırabilirsiniz.

Kilitli kesimli kutuların içerisine koyacağınız naylonlar sayesinde vazo, biblo, cam gibi kırılacak eşyaları da taşıyabilirsiniz. 

Hazır Kutu (Özel Kesimli Hazır Kutu) Fiyatları

Korunaklı ve şık görünümü ile Hazır kutulara sahip olmanız için Hazır kutu sektöründe en iyi fiyatları size sunuyoruz. Hazır kutuların toptan üretimi için bize adet bildirin size en iyi fiyat teklifi ile dönüş sağlayalım

Hazır Kilitli Kutular Genel Tanımı Hakkında

Kilitli kesimli kutular (Hazır Kilitli Kutu); E ve B dalga oluklu levhalardan üretilmektedir. Kilitli kesimli kutular gönderileriniz ve eşyalarınızın kargoda yıpranmaması, ürünlerin ambalajlanması ve desi tasarrufu sağlanması için sizlere yardımcı olur. Kilitli kesimli kutular Kurulumu kolay ve zahmetsizdir Kutu modelleridir. E-ticaret veya hediyelik ürünlerinizi rahatlıkla paketleme yapıp alıcıya ulaştırabilirsiniz. Kilitli kesimli kutuların içerisine koyacağınız naylonlar sayesinde vazo, biblo, cam gibi kırılacak eşyaları da taşıyabilirsiniz. Hayatınızın her noktasında işini kolaylaştıracak Kutu Modelleridir.


ETİKET; 13, 5x13, 5x6, 5 cm hazır kraft kutu, Kargo kutusu, yedek parça kutusu, saklama kutusu, hediye kutusu, e-ticaret kutusu, Kraft kutu, mikro kutu, kutu, koli, kutu imalatı,

Koli ve Kutuların Genel Kullanım Sektörleri; Çalışma Şekli

Gıda Koli & Kutu, Elektrik Koli & Kutu, Mobilya Koli & Kutu, Otomotiv Koli & Kutu, Plastik Koli & Kutu, Kimya Koli & Kutu, İlaç Koli & Kutu, Beyaz Eşya Koli & Kutu, Taşımacılık Koli & Kutu, Tekstil Koli & Kutu, Ayakkabı Koli & Kutu, Matbaa Koli & Kutu bu sektörlerden herhangi birinde hizmet ediyorsanız ve Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız Mutlaka bize ulaşın. İhtiyacınız olan Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerini bize teklif şeklinde veya arayarak bildirdiğinizde biz hemen sizin için çalışmalara başlıyoruz. İstediğiniz ebat ve Ölçülerde koli ve kutu tasarımını yapıp yine size E-Mail üzerinden dönüş sağlıyoruz. Dilerseniz bizi adresimizde de ziyaret edebilir çalışma ve örnekleri canlı olarak görebilirsiniz. İstediğiniz ebat, ölçü ve adetlerdeki Kutu, Koli talebiniz tasarım ve üretim işlemlerinden sonra Kutu ve Kolilerinizi belirlediğimiz sınırlar içerisinde Kamyonla yada kargo ile gönderimini sağlıyoruz.


ÖNEMLİ NOT: Koli ve Kutu ürünleri için numune isteyen müşterilerimize; Numune ve Kargo ücretinin karşılanması şartıyla gönderiyoruz..


Her Boy Kutu Güvencesiyle; Dünyada Koli ve Kutu kullanımının yaygın olduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız Koli ve Kutuları Dünyanın neresinde olursanız olun güvenli bir şekilde, kutu, koli, ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, gıda kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli ürünleri, Ayakkabı kutuları, Yedekparça kutuları, özel ofset baskılı kutular, Elektronik cihaz kutularını en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmanın grurunu yaşıyoruz. Her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler olan Koli ve Kutuları; Ev, ofis, ürün taşımada, hediyelik eşya kullanımında kısacası hayatın her alanın Koli ve kutulara ihtiyaç duyduğunuzda hemen bize ulaşın probleminiz hemen çözelim. Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatlarla Koli, Kutu, Ambalaj malzemelerini sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, koli, ambalaj ürünlerini stoklarımızdan aynı gün içinde kargolayıp en kısa sürede adresinize ulaşmaısnı sağlıyoruz. Taşıma esnasında kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Önceleri evimizi taşırken bakkal market dolaşarak rica ile bulmaya çalıştığımız kutu ve kolilere ulaşmak artık HerBoyKutu.Com ile çok kolay! Koli, kutu, balonlu naylon, streç, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle firmamız sizin 7/24 üretime devam etmektedir. Üstelik Her Boy Kutu firması olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı gün geçtikçe büyütmenin grurunu yaşıyoruz. Web sayfalarımız üzerinden istediğiniz adrese gönderilmek üzere istediğiniz ebat ve ölçüler Koli ve Kutu siparişi verebilirsiniz. Web sitemizde bulunan Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri vb. birçok ürünlerden birini veya birkaçını seçtikten sonra, Bize +90 (216) 661 62 62 numaramızdan ulaşarak hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizde Gıda kutuları, ofset baskılı kutular, sanayi kutuları, triplex palet kutuları, Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri ve birçok ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparak, alışveriş sonrasında siparişlerinizin en hızlı şekilde aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinizde olmasını istiyorsanız rahatlıkla Her Boy Kutu'yu tercih edebilirsiniz.