Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Image

Ayakkabı Kutu İmalatı Toptan Ayakkabı kutusu Üretimi

Teklif ve Sipariş Kodu: CFT010

Ayakkabı kutusu; Amacınıza uygun ayakkabı kutu model ve çeşitleri tarafımızdan tasarlanıp size sunulacaktır. Ayakkabı kutu ve kolileri için bize ulaşın.


Türkiye'nin önde gelen en iyi ve en ekonomik fiyat seçenekleri ile Kutu, Koli ve ambalaj Malzemeleri üreticisi HER BOY KUTU firması ile çalışın paranız cebinizde kalsın.

Ayakkabı Kutu İmalatı Toptan Ayakkabı kutusu Üretimi

Ayakkabı kutusu; Amacınıza uygun ayakkabı kutu model ve çeşitleri tarafımızdan tasarlanıp size sunulacaktır. Ayakkabı kutu ve kolileri için bize ulaşın.

Sektörlere Göre Ayakkabı Kutusu Üretimi;

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda ayakkabı kutusu ve kolisine ihtiyaç duymaktadırlar. Ürettikleri ayakkabıların kutulanması ve koliye koyulması amacıyla satış yapmaları için istedikleri boy ve ebatlarda toptan yada perakende olarak ayakkabı kutuları ve ayakkabı kolileri imalatı Her Boy Kutu olarak yapmaktayız.

Ayakkabı Kutusunun Baskı Seçenekleri; Geniş ayakkabı modellerine göre ister logolu ister logosuz olarak bütün çeşitlerde ayakkabı kutuları ve ayakkabı kolileri üretimimiz mevcuttur. Hemen bize ulaşın ihtiyacınız olan ayakkabı kutu model ve çeşitlerde çözüm ortağınız olalım. 

Ayakkabı Kutu Model ve Çeşitleri

-        Gelin ayakkabı kutusu üretimi

-        Erkek ayakkabı kutusu üretimi

-        Çocuk ayakkabı kutusu üretimi

-        İş ayakkabı kutusu üretimi

-        Özel ayakkabı kutusu üretimi

-        Ofset sıvamalı ayakkabı kutusu.

-        Ayakkabı sektörü kutuları

-        Bot ayakkabı kutuları

-        Ofset baskılı ayakkabı kutusu üretilebilmektedir.

-        Flekso baskılı ayakkabı kutusu üretilebilmektedir.

-        Talep ettiğiniz gramajdaki kağıda.

-        Standart veya sizin talep ettiğiniz renklerle baskı.

-        Ürünün yıpranmamasına karşı dayanıklı laminasyon seçenekleri.

-        Yıpranmaya karşı dayanıklı.

-        Kendinden kapaklı ayakkabı kutusu.

-        Sürgülü model ayakkabı kutusu.

-        Ayakkabı kutusu, kutu ayrı kapak ayrı parçalı model olarak üretilebilmektedir.

-        Kutu ve kapak birleşik olan modeller (Model adı: kapaklı tava kutusu) örneklerimiz arasında hem flekso baskılı kutu olarak hemde mikro kutu olarak bulunmaktadır.

-        Ayakkabı kutuları 12’li, 8’li veya 10’lu olarak ayakkabı kolisi içine konulur. Her boy Kutu oluklu mukavva üretmekte ve baskılı ayakkabı kolisi imalatı yapabilmektedir.

 

Ayakkabı Kutusu Fiyatları

Korunaklı ve şık görünümü ile Ayakkabı kutularına sahip olmak için Ayakkabı kutu sektöründe en iyi fiyatları size sunuyoruz. Ayakkabı kutuların toptan üretimi için bize adet bildirin size en iyi fiyat teklifi ile dönüş sağlayalım

Özel Tip Kutuların Üretimi ve Sektöre Göre Kullanım Alanları Nelerdir?

Özel Tip Kutu Alımlarında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Her Boy Kutu Özel Üretim Firması Olarak; Ürettiğimiz Özel Tip Kutu Çeşitleri E-Ticaret Kutuları, Baskısız Kraft Kutu, Fantezi Kutu, Mukavva Sıvamalı Kutu, Hediye Kutusu, Promosyon Kutusu vb. kutular. Hayatımızın her anında neredeyse kullanıyoruz Kutuları Genel olarak nesneleri taşımak, saklamak için kullanılan ambalaj ürünleridir. Matbaacılık sektöründe Karton, Kraft Karton, Sert Mukavva, Oluklu mukavva gibi malzemelerden kutu imalatı yapılmaktadır. Kutu siparişi verileceği zaman öncelikle kullanım amacının iyi belirlenmesi gerekmektedir. Sadece mağaza kutusu olarak ürünü ambalajlayıp müşteriye teslim edecekseniz ince karton kutu ürünü ambalajlayıp kargo kutusu olarak gönderim sağlayacaksanız. 

Oluklu mukavva kutu, belki Kraft kutu, ürün hediye olarak verilecekse içinde pahaca çok daha kıymetli eşyalar taşınıyorsa; lüks hediye kutusu veya lansman kutusu modellerinden kutu imalatı yapılmalı ve sert mukavva taslama kutu tercih edilmelidir. Aksi halde bir kutu için ihtiyacınızdan fazlasına yada azına veya amacınıza hitap etmeyecek bir kutuya ödeme yapabilirsiniz. Kutu fiyatları seçilecek işte bu malzemelere ve sipariş verilecek kutu miktarına göre belirlenir. 

Örneğin; beyaz karton verine kraft karton bir kutu yaptırırsanız daha uygun bir maliyete ulaşmış olacaksınız. Kraft kutu üreticileri çoğu zamanın Kraft kağıdının basım sürecindeki olumsuz yanlarından şikayetçi olsalar bile, geri dönüşümlü oluşu ve maliyet avantajı nedeniyle tercih sebebidir. Bugün özellikle fsc belgeli ürünler karton kutu imalatı sürecinde tekstil firmaları tarafından tercih edilmektedir. İhtiyacınız olan en ekonomik fiyat seçenekli ve Özel tip kutu üretimi için bize ulaşın yardımcı olalım. 


ETİKET; kutu, ayakkabı kutusu, ayakkabı kutu modelleri, ayakkabı kutu çeşitleri, ayakkabı kutu fiyatları, ayakkabı kutu imalatı, ayakkabı kutu üretimi, ayakkabı kutu firması,

Koli ve Kutuların Genel Kullanım Sektörleri; Çalışma Şekli

Gıda Koli & Kutu, Elektrik Koli & Kutu, Mobilya Koli & Kutu, Otomotiv Koli & Kutu, Plastik Koli & Kutu, Kimya Koli & Kutu, İlaç Koli & Kutu, Beyaz Eşya Koli & Kutu, Taşımacılık Koli & Kutu, Tekstil Koli & Kutu, Ayakkabı Koli & Kutu, Matbaa Koli & Kutu bu sektörlerden herhangi birinde hizmet ediyorsanız ve Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız Mutlaka bize ulaşın. İhtiyacınız olan Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerini bize teklif şeklinde veya arayarak bildirdiğinizde biz hemen sizin için çalışmalara başlıyoruz. İstediğiniz ebat ve Ölçülerde koli ve kutu tasarımını yapıp yine size E-Mail üzerinden dönüş sağlıyoruz. Dilerseniz bizi adresimizde de ziyaret edebilir çalışma ve örnekleri canlı olarak görebilirsiniz. İstediğiniz ebat, ölçü ve adetlerdeki Kutu, Koli talebiniz tasarım ve üretim işlemlerinden sonra Kutu ve Kolilerinizi belirlediğimiz sınırlar içerisinde Kamyonla yada kargo ile gönderimini sağlıyoruz.


ÖNEMLİ NOT: Koli ve Kutu ürünleri için numune isteyen müşterilerimize; Numune ve Kargo ücretinin karşılanması şartıyla gönderiyoruz..


Her Boy Kutu Güvencesiyle; Dünyada Koli ve Kutu kullanımının yaygın olduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız Koli ve Kutuları Dünyanın neresinde olursanız olun güvenli bir şekilde, kutu, koli, ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, gıda kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli ürünleri, Ayakkabı kutuları, Yedekparça kutuları, özel ofset baskılı kutular, Elektronik cihaz kutularını en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmanın grurunu yaşıyoruz. Her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler olan Koli ve Kutuları; Ev, ofis, ürün taşımada, hediyelik eşya kullanımında kısacası hayatın her alanın Koli ve kutulara ihtiyaç duyduğunuzda hemen bize ulaşın probleminiz hemen çözelim. Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatlarla Koli, Kutu, Ambalaj malzemelerini sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, koli, ambalaj ürünlerini stoklarımızdan aynı gün içinde kargolayıp en kısa sürede adresinize ulaşmaısnı sağlıyoruz. Taşıma esnasında kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Önceleri evimizi taşırken bakkal market dolaşarak rica ile bulmaya çalıştığımız kutu ve kolilere ulaşmak artık HerBoyKutu.Com ile çok kolay! Koli, kutu, balonlu naylon, streç, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle firmamız sizin 7/24 üretime devam etmektedir. Üstelik Her Boy Kutu firması olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı gün geçtikçe büyütmenin grurunu yaşıyoruz. Web sayfalarımız üzerinden istediğiniz adrese gönderilmek üzere istediğiniz ebat ve ölçüler Koli ve Kutu siparişi verebilirsiniz. Web sitemizde bulunan Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri vb. birçok ürünlerden birini veya birkaçını seçtikten sonra, Bize +90 (216) 661 62 62 numaramızdan ulaşarak hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizde Gıda kutuları, ofset baskılı kutular, sanayi kutuları, triplex palet kutuları, Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri ve birçok ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparak, alışveriş sonrasında siparişlerinizin en hızlı şekilde aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinizde olmasını istiyorsanız rahatlıkla Her Boy Kutu'yu tercih edebilirsiniz.