Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Image

Pencereli Kutu İmalatı Toptan Pencereli Kutu Üretimi

Teklif ve Sipariş Kodu: OBK003

Pencereli Kutu; Bazı ürünlerin (oyuncak, kalem, çakmak, parfüm vb.) ambalaj açılmadan rafta veya vitrinde gözükmesi sağlayan kutu modelleridir.


Türkiye'nin önde gelen en iyi ve en ekonomik fiyat seçenekleri ile Kutu, Koli ve ambalaj Malzemeleri üreticisi HER BOY KUTU firması ile çalışın paranız cebinizde kalsın.

Pencereli Kutu İmalatı Toptan Display Kutu Üretimi

Pencereli KutuBazı ürünlerin (oyuncak, kalem, çakmak, parfüm vb.) ambalaj açılmadan rafta veya vitrinde gözükmesi sağlayan kutu modelleridir. 

Pencereli Kutuların Genel Özellikleri

 Pencereli kutu Eni:   cm,  

Pencereli kutu boyu:   cm,

Pencereli kutu yükseklik:    cm

Pencereli kutu Kaç adet yaptıracağınızı. Logonuzu gönderiniz, istediğiniz tasarımı tarif ediniz.

Pencereli kutu satışımız toptandır.

Pencereli kutunuzun dış tasarımı sizin tercihinize bağlıdır.

Pencereli kutunuzun dış tarafı seçenekleri:

Pencereli kutunuzun  sadece tek renk baskılı olabilir.

Pencereli kutunuzun dış tarafı fotoğraf baskılı olabilir.

Pencereli kutunuzun  dış tarafı baskılı + Selefonlu olabilir.

Pencereli kutunuzun dış tarafı baskılı + Selefonlu + Yaldızlı olabilir

Pencereli kutunuzun dış tarafı baskılı + Selefonlu + Yaldızlı + Gofreli olabilir

Pencereli kutunuzun pencereli olabilir, istenilen şekilde pencere yapılabilir.

Pencereli kutunuzun penceresi asetat veya selefon olabilir

Pencereli kutunuzun penceresi istediğiniz şekilde olabilir 

Pencereli Kutu Fiyatları

Korunaklı ve şık görünümü ile Pencereli kutulara sahip olmak için Pencereli kutu sektöründe en iyi fiyatları size sunuyoruz. Pencereli kutuların toptan üretimi için bize adet bildirin size en iyi fiyat teklifi ile dönüş sağlayalım

Ofset Baskılı Karton Kutu Üretimi ve Sektöre Göre Kullanım Alanları! 

Ofset BaskılıKarton Kutu; Ofset baskılı karton kutu çeşitleri özellikle ofset baskı teknolojisindeki kaliteli baskı imkanı ile kullanım imkanı bulmaktadır. Ofset Baskılı Karton Kutu çeşitleri hayatın her alalında karşımıza çıkan ürünler olarak ta adlandırılabilir. Ofset baskılıkarton kutu çeşitleri; Ofset Baskılı Karton Kutu Kullanım alanları ve üretimi Standart Kutular, Display Kutular, Fast Food Kutuları, Pencereli Kutular, Gıda Kutuları gibi kutu üretimi yapmaktayız.

 


ETİKET; pencereli kutu, pencereli kutu baskı, pencereli kutu çeşitleri, pencereli kutu fiyatları, pencereli kutu özellikleri, pencereli kutu imalatı, pencereli kutu üretimi,

Koli ve Kutuların Genel Kullanım Sektörleri; Çalışma Şekli

Gıda Koli & Kutu, Elektrik Koli & Kutu, Mobilya Koli & Kutu, Otomotiv Koli & Kutu, Plastik Koli & Kutu, Kimya Koli & Kutu, İlaç Koli & Kutu, Beyaz Eşya Koli & Kutu, Taşımacılık Koli & Kutu, Tekstil Koli & Kutu, Ayakkabı Koli & Kutu, Matbaa Koli & Kutu bu sektörlerden herhangi birinde hizmet ediyorsanız ve Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız Mutlaka bize ulaşın. İhtiyacınız olan Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerini bize teklif şeklinde veya arayarak bildirdiğinizde biz hemen sizin için çalışmalara başlıyoruz. İstediğiniz ebat ve Ölçülerde koli ve kutu tasarımını yapıp yine size E-Mail üzerinden dönüş sağlıyoruz. Dilerseniz bizi adresimizde de ziyaret edebilir çalışma ve örnekleri canlı olarak görebilirsiniz. İstediğiniz ebat, ölçü ve adetlerdeki Kutu, Koli talebiniz tasarım ve üretim işlemlerinden sonra Kutu ve Kolilerinizi belirlediğimiz sınırlar içerisinde Kamyonla yada kargo ile gönderimini sağlıyoruz.


ÖNEMLİ NOT: Koli ve Kutu ürünleri için numune isteyen müşterilerimize; Numune ve Kargo ücretinin karşılanması şartıyla gönderiyoruz..


Her Boy Kutu Güvencesiyle; Dünyada Koli ve Kutu kullanımının yaygın olduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız Koli ve Kutuları Dünyanın neresinde olursanız olun güvenli bir şekilde, kutu, koli, ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, gıda kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli ürünleri, Ayakkabı kutuları, Yedekparça kutuları, özel ofset baskılı kutular, Elektronik cihaz kutularını en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmanın grurunu yaşıyoruz. Her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler olan Koli ve Kutuları; Ev, ofis, ürün taşımada, hediyelik eşya kullanımında kısacası hayatın her alanın Koli ve kutulara ihtiyaç duyduğunuzda hemen bize ulaşın probleminiz hemen çözelim. Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatlarla Koli, Kutu, Ambalaj malzemelerini sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, koli, ambalaj ürünlerini stoklarımızdan aynı gün içinde kargolayıp en kısa sürede adresinize ulaşmaısnı sağlıyoruz. Taşıma esnasında kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Önceleri evimizi taşırken bakkal market dolaşarak rica ile bulmaya çalıştığımız kutu ve kolilere ulaşmak artık HerBoyKutu.Com ile çok kolay! Koli, kutu, balonlu naylon, streç, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle firmamız sizin 7/24 üretime devam etmektedir. Üstelik Her Boy Kutu firması olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı gün geçtikçe büyütmenin grurunu yaşıyoruz. Web sayfalarımız üzerinden istediğiniz adrese gönderilmek üzere istediğiniz ebat ve ölçüler Koli ve Kutu siparişi verebilirsiniz. Web sitemizde bulunan Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri vb. birçok ürünlerden birini veya birkaçını seçtikten sonra, Bize +90 (216) 661 62 62 numaramızdan ulaşarak hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizde Gıda kutuları, ofset baskılı kutular, sanayi kutuları, triplex palet kutuları, Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri ve birçok ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparak, alışveriş sonrasında siparişlerinizin en hızlı şekilde aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinizde olmasını istiyorsanız rahatlıkla Her Boy Kutu'yu tercih edebilirsiniz.