Türkiye'nin En İyi Koli, Kutu Üreticisi!

Image

Standart Kutu İmalatı Toptan Standart Kutu Üretimi

Teklif ve Sipariş Kodu: OBK001

Standart Kutular; Eşya ve malzeme taşınmasında kullanılan sektörde standartlaşan ebatlara sahip karton kutu çeşitleridir.


Türkiye'nin önde gelen en iyi ve en ekonomik fiyat seçenekleri ile Kutu, Koli ve ambalaj Malzemeleri üreticisi HER BOY KUTU firması ile çalışın paranız cebinizde kalsın.

Standart Kutu İmalatı Toptan Standart Kutu Üretimi

Standart Kutular; Eşya ve malzeme taşınmasında kullanılan sektörde standartlaşan ebatlara sahip karton kutu çeşitleridir. Standart kutu, en çok tercih edilen kutu modellerinden biridir. Standart kutu, A box kutu olarak da isimlendirilir. A-box kutular, birçok ürünün taşınması için uygun karton kutulardır. 

Standart Kutu Fiyatları

Korunaklı ve şık görünümü ile Standart kutulara sahip olmak için Standart kutu sektöründe en iyi fiyatları size sunuyoruz. Standart kutuların toptan üretimi için bize adet bildirin size en iyi fiyat teklifi ile dönüş sağlayalım

Standart Kutu Çeşit ve Modelleri

Kendinden Seperatörlü Kutular

Üst ve alt kapaklarda içine giren ürün ölçülerine uygun olarak bölüntüler yapılarak kutunun kendinden seperatör elde edildiği Standart kutu türüdür. İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklarda uygulama yapılabilir, diğer kapak isteğe bağlı olarak standart veya farlı bir kapak olarak da üretilebilir. Kutu iç hacmini bu yöntemle 4 – 6 – 8 veya 12 eşit parçaya bölmek mümkündür. Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , depolama, sevkiyat vb. amaçlar için kullanılabilir. İçindeki ürün için ayrıca seperatör kullanımı istenmeyen ve ürünlerin birbirine olan temasının kesilmesi istenilen alanlarda kullanım için uygundur. Bu alanlarda tercih edilir. E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir. 

Bindirme kapaklı kutular

Üst veya alt kapakları en panelinin ortasında birbiri üstüne belli bir ölçüde bindirme yaparak kapanan Standart kutu türüdür. İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklar bindirmeli diğerleri isteğe bağlı olarak standart veya farklı bir kapak olarak da üretilebilir. Genel olarak tüm sektörlerde stoklama , depolama , sevkiyat vb. amaçlar için kullanılabilir. Otomatik Kutu kapatma ve Tutkallama makinelerinde kullanım için uygundur. Bu alanda tercih edilir. E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir. 

Tam kapaklı kutular

Üst ve alt kapakları bütün en panelince kapanan Standart kutu türüdür. İhtiyaca göre sadece alt veya üst kapaklar tam kapak diğerleri isteğe bağlı olarak standart kapak olarak da üretilebilir.   Genel olarak tüm sektörlerde stoklama depolama, sevkiyat vb. amaçlar için kullanılabilir. İçindeki ürünü daha sağlıklı koruma ve taşıma ihtiyacı oluştuğunda tercih edilir. E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir. 

Yarım kapaklı kutular (Teleskobik)

Üst veya alt kısmı kapaksız olarak üretilen Standart kutu türüdür. Genellikle Teleskobik olarak birbirine geçer ve alt üst olarak birbirine kapak olarak kullanılırlar. Tek olarak da kullanılabilirler.  Genelde kapakları standart olarak en panelinin ortasında birleşecek şekildedir. İhtiyaca göre tam kapak yada bindirmeli kapak olarak da üretimi yapılabilir. Genel olarak tüm sektörlerde stoklama, depolama, sevkiyat vb. amaçlar için kullanılabilir. E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir.

Normal Kapaklı Kutular (Amerikan Box)

Üst ve alt kapakları en panelinin ortasında birleşen Standart kutu türüdür Genel olarak tüm sektörlerde stoklama, depolama, sevkiyat vb. amaçlar için kullanılabilir. E (Micro) dalga hariç diğer tüm dalgalarda üretim yapılabilir. 

Ofset Baskılı Karton Kutu Üretimi ve Sektöre Göre Kullanım Alanları!

Ofset Baskılı Karton Kutu Ürünlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Ofset Baskılı Karton Kutu; Ofset baskılı karton kutu çeşitleri özellikle ofset baskı teknolojisindeki kaliteli baskı imkanı ile kullanım imkanı bulmaktadır. Ofset Baskılı Karton Kutu çeşitleri hayatın her alalında karşımıza çıkan ürünler olarak ta adlandırılabilir. Ofset baskılı karton kutu çeşitleri; Ofset Baskılı Karton Kutu Kullanım alanları ve üretimi Standart Kutular, Display Kutular, Fast Food Kutuları, Pencereli Kutular, Gıda Kutuları gibi kutu üretimi yapmaktayız.


ETİKET; standart kutu, A-box kutular, standart kutu fiyatları, standart kutu çeşitleri, seperatörlü kutu, kapaklı kutu, yarım kapaklı kutu, normal kapaklı kutu, kutu imalatı,

Koli ve Kutuların Genel Kullanım Sektörleri; Çalışma Şekli

Gıda Koli & Kutu, Elektrik Koli & Kutu, Mobilya Koli & Kutu, Otomotiv Koli & Kutu, Plastik Koli & Kutu, Kimya Koli & Kutu, İlaç Koli & Kutu, Beyaz Eşya Koli & Kutu, Taşımacılık Koli & Kutu, Tekstil Koli & Kutu, Ayakkabı Koli & Kutu, Matbaa Koli & Kutu bu sektörlerden herhangi birinde hizmet ediyorsanız ve Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerine ihtiyaç duyuyorsanız Mutlaka bize ulaşın. İhtiyacınız olan Koli, Kutu, Ambalaj Malzemelerini bize teklif şeklinde veya arayarak bildirdiğinizde biz hemen sizin için çalışmalara başlıyoruz. İstediğiniz ebat ve Ölçülerde koli ve kutu tasarımını yapıp yine size E-Mail üzerinden dönüş sağlıyoruz. Dilerseniz bizi adresimizde de ziyaret edebilir çalışma ve örnekleri canlı olarak görebilirsiniz. İstediğiniz ebat, ölçü ve adetlerdeki Kutu, Koli talebiniz tasarım ve üretim işlemlerinden sonra Kutu ve Kolilerinizi belirlediğimiz sınırlar içerisinde Kamyonla yada kargo ile gönderimini sağlıyoruz.


ÖNEMLİ NOT: Koli ve Kutu ürünleri için numune isteyen müşterilerimize; Numune ve Kargo ücretinin karşılanması şartıyla gönderiyoruz..


Her Boy Kutu Güvencesiyle; Dünyada Koli ve Kutu kullanımının yaygın olduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız Koli ve Kutuları Dünyanın neresinde olursanız olun güvenli bir şekilde, kutu, koli, ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, gıda kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli ürünleri, Ayakkabı kutuları, Yedekparça kutuları, özel ofset baskılı kutular, Elektronik cihaz kutularını en uygun fiyatlara sizlere ulaştırmanın grurunu yaşıyoruz. Her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünler olan Koli ve Kutuları; Ev, ofis, ürün taşımada, hediyelik eşya kullanımında kısacası hayatın her alanın Koli ve kutulara ihtiyaç duyduğunuzda hemen bize ulaşın probleminiz hemen çözelim. Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatlarla Koli, Kutu, Ambalaj malzemelerini sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu, koli, ambalaj ürünlerini stoklarımızdan aynı gün içinde kargolayıp en kısa sürede adresinize ulaşmaısnı sağlıyoruz. Taşıma esnasında kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Önceleri evimizi taşırken bakkal market dolaşarak rica ile bulmaya çalıştığımız kutu ve kolilere ulaşmak artık HerBoyKutu.Com ile çok kolay! Koli, kutu, balonlu naylon, streç, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle firmamız sizin 7/24 üretime devam etmektedir. Üstelik Her Boy Kutu firması olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde hizmet veriyoruz. Hizmet ağımızı gün geçtikçe büyütmenin grurunu yaşıyoruz. Web sayfalarımız üzerinden istediğiniz adrese gönderilmek üzere istediğiniz ebat ve ölçüler Koli ve Kutu siparişi verebilirsiniz. Web sitemizde bulunan Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri vb. birçok ürünlerden birini veya birkaçını seçtikten sonra, Bize +90 (216) 661 62 62 numaramızdan ulaşarak hızlıca siparişlerinizi verebilirsiniz. Sizde Gıda kutuları, ofset baskılı kutular, sanayi kutuları, triplex palet kutuları, Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri ve birçok ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparak, alışveriş sonrasında siparişlerinizin en hızlı şekilde aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinizde olmasını istiyorsanız rahatlıkla Her Boy Kutu'yu tercih edebilirsiniz.